Do firm:

Szanowni Państwo!

Zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe dla naszej córki.

Roksana przyszła na świat 03.08.2001 r. I byłaby to zwykła historia gdyby nie to, ze nie było jej dane urodzić się zdrowym dzieckiem. Dlaczego tak się stało?

Nikt nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie. Okazało się ze jest niepełnosprawna. W tej chwili ośmioletnia Roksana ma zespół Cocaynea, który nie pozwala jej się prawidłowo rozwijać. W obrazie klinicznym stwierdza się postępujący zespół piramidowy z atakcją, oczopląsem, regresem rozwoju, zaniki mózgowia, zwapnienia w zwojach podstawy, zaćmę, zmiany zwyrodnieniowe siatkówki, dysforia oraz wyniszczanie się. Mimo swego wieku nie chodzi i mało mówi, nie rośnie i nie przybiera na wadze.

Codzienna rehabilitacja prowadzona jest w centrum rehabilitacji Kineticks (1h- 80zł), wizyty u specjalistów w CZDz (Warszawa), Instytut Matki i Dziecka (Warszawa), Szpital Kraków Prokocim. Dodatkowo wyjeżdżamy na dwutygodniowe turnusy, które kosztują ponad 4 000 zł (ZABAJKA2 w Złotowie oddalonej od naszego miejsca zamieszkania 640 km i w Bydgoszczy NEURON 550 km). Jako rodzice bardzo kochamy swoją córkę, ale to niestety nie wystarczy by ją uzdrowić! Potrzebne są ogromne środki finansowe, są one na tyle duże, żeby prosić Państwa o pomoc w gromadzeniu tych środków ma leczenie i reha-bilitację. Wystarczy przekazać 1% podatku lub wpłacić na Roksanki konto w Fundacji. Pomóżcie Roksi przejść przez życie na własnych nogach!

Podajemy nr konta, na którym Roksanka gromadzi pieniążki na swoje leczenie i rehabilitację. Fundacja Zdążyć z Pomocą, ul. Łomiańska 5,
nr konta Bank Pekso S.A O I/ Warszawa
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
z dopiskiem Roksana Cisek 3268

Aby przekazać 1% podatku wystarczy w odpowiednią rubrykę w deklaracji wpisać KRS 0000037904 dopiskiem Roksana Cisek 3268

Z poważaniem

Rodzice